SLUŽBY

KONTAKT


Kozmetika v priestoroch
SALÓNU PATRÍCIA,
ZUZKIN PARK 6,
040 11 KOŠICE

+421 905 891 080

PRACOVNÁ DOBA


NA OBJEDNÁVKY


DEFEKTY POKOŽKY A CHOROBY

Depilácia


depilacia Chĺpkami zarastená pokožka vyzerá jednoducho neesteticky a ani reči o prirodzenej kráse a o tom, že príroda vie prečo nám dala ochlpenie na tomto fakte nič nezmenia. “Chlpatá pokožka je najväčšia chyba ženskej krásy“. Z roka na rok narastá počet mužov, ktorí využívajú podobné služby ako ženy. Navštevujú čoraz viac náš salón krásy a využívajú naše služby. Uprednostňujú taktiež hladké telo bez chĺpkov, ktoré sa vydepiluje buď cukrovou pastou alebo teplými voskami. Depilácia cukrovou pastou je jednou z pôvodných metód odstraňovania nežiaducich chĺpkov, šetrná k Vašej pokožke zo 100 % prírodných zložiek. Po cukrovej depilácii je vhodná aplikácia enzýmov. Opakovanou aplikáciou sa korienky oslabujú, chĺpky sú jemnejšie a pomaly rednú. Ide o odborné a rýchle odstránenie nežiaduceho ochlpenia na rôznych častiach tela na 4 – 6 týždňov.brazdepilacia Napriek tomu, že ju mnohí považujú za súčasný trend, pôvod brazílskej depilácie siaha na začiatok 90. rokov, kedy si vďaka móde tango plaviek a minibikiniek začali Brazílčanky depilovať aj tie najintímnejšie oblasti svojho tela.

Zlepšuje sebavedomie, pocit čistoty a sexuálny život!

Originálna brazílska depilácia spočíva v úplnom odstránení ochlpenia pomocou cukrovej pasty a je rovnako vhodná pre mužov ako aj pre ženy.
Práve vlastnosti hladkej cukrovej hmoty by mali pri brazílskej depilácii zaručiť lepšie výsledky depilovania než sa dajú dosiahnuť metódou horúceho vosku – menej bolesti, viac komfortu, takmer nijaké sčervenanie, žiadne svrbenie a hlavne nepoškodená časť jemnej pokožky.
Túto službu Vám ponúkame v našom salóne a môžu ju využiť muži aj ženy.