SLUŽBY

KONTAKT


Kozmetika v priestoroch
SALÓNU PATRÍCIA,
ZUZKIN PARK 6,
040 11 KOŠICE

+421 905 891 080

PRACOVNÁ DOBA


NA OBJEDNÁVKY


DEFEKTY POKOŽKY A CHOROBY

Všetky dôležité tipy a triky, ako sa používa make-up, ktoré produkty sú vhodné a ako sa najlepšie o seba starať Vám poradíme pri osobnom stretnutí.
Pracujeme s najprestížnejšou kozmetikou značky MARY KAY.

Milé dámy a milí páni:
pravidelná návšteva u kozmetičky je potrebná pre zodpovednú starostlivosť o svoju pleť a svieži vzhľad. V našich rukách si odpočiniete a zároveň omladnete.

Hebká, pružná a zdravím žiariaca pleť je želaním každej ženy. Aby sa toto želanie naplnilo, je potrebné zvoliť pravidelnú a správnu starostlivosť. Ponúkame Vám skutočné delikatesy z kozmetického sveta, vysoko kvalitné produkty a profesionalitu. Vytvoríme Vám individuálny ošetrujúci program, ktorý v každom bode vychádza
z potrieb Vašej pleti.

MARY KAY je zdravotne nezávadná americká kozmetika, nie je testovaná na zvieratách, ale na ľuďoch, neupcháva póry a neošetruje pleť len
na povrchu (ako poniektoré kozmetiky), ale ošetruje úplne do hĺbky.Je neparfumovaná a určená aj pre veľmi citlivú pleť. Všetky prípravky MARY KAY sú vyrábané na vedeckej báze za použitia najmodernejšej technológii. MARY KAY získala už niekoľko špeciálnych ocenení od Asociácie vizážistov a stylistov ČR.

Z roka na rok narastá počet mužov, ktorí využívajú podobné služby ako ženy. Navštevujú čoraz viac náš salón. Uprednostňujú taktiež hladké telo bez chĺpkov, ktoré sa vydepiluje buď cukrovou pastou alebo teplým voskom.

Tešíme sa na Vašu návštevu.certifikat certifikat certifikat

certifikat certifikat certifikat

certifikat