SLUŽBY

KONTAKT


Kozmetika v priestoroch
SALÓNU PATRÍCIA,
ZUZKIN PARK 6,
040 11 KOŠICE

+421 905 891 080

PRACOVNÁ DOBA


NA OBJEDNÁVKY


DEFEKTY POKOŽKY A CHOROBY

Trvalá rias


trvala rias Jej cieľom je rozjasnenie Vášho pohľadu, optické zväčšenie a zvýraznenie Vašich očí. S použitím špeciálne vyvinutých prípravkov
za niekoľko minút dosiahneme významnú a trvalú zmenu Vášho pohľadu na 2 až 3 mesiace. Riasy Vám natočíme na mini natáčky, ktoré ich prehnú a zvýraznia prirodzenú líniu mihalníc. Následne sa nanesie gél a neutralizačná tekutina, ktoré musia pôsobiť niekoľko minút. Aj trvalá na riasy je len chemikália, no nemusíte mať obavy. Prípravky používané pri trvalej na riasy sú šetrné a riasy by nemali poškodiť. Navyše tak ako vlasy, aj riasy vypadávajú a nové narastajú. O následnej starostlivosti Vás podrobne informujeme. Odporúča sa však po zákroku s mihalnicami opatrne manipulovať, inak sa môžu polámať. Dokonalé upravené mihalnice sú základ pre efektne pôsobiace oči.
Ak Vás už unavujú klieštiky na riasy a umelým trsom neholdujete – skúste trvalú. Chemické tvarovanie mihalníc sa dá aplikovať na krátke, ako i na dlhé mihalnice. Efekt jemného natočenia mihalníc oko krásne otvorí a zväčší. Takto upravené riasy sa dostatočne zvýraznia i bez použitia riasenky (špirály).